V-Ray 5 pro Rhinoceros 3D

Prohlédněte si své návrhy z Rhina v podobě, v jaké jste je ještě nikdy neviděli. Vizualizujte v reálném čase pomocí V-Ray Vision. Osvětlujte Vaše scény automaticky pomocí Light Gen. Udělejte poslední úpravy Vašich renderů v novém V-Ray náhledovém okně. A ještě mnohem víc.VIZUALIZACE V REÁLNÉM ČASE

V-Ray Vision Vám umožní vizualizaci Vašich návrhů v reálném čase v průběhu práce v Rhinu a Grasshopperu. Vytvořte model, naneste materiály, nastavte světla a kamery - to všechno v živém náhladu Vaší scény. A kdykoliv jste připraveni na fotorealistickú kvalitu Vašich renderů, V-Ray je tam pokaždé připraven na akci.
V-Ray Vám pomůže:

Objevovat Vaše modely

V-Ray 5 pro Rhino - V-Ray Vision

ZA HRANICÍ RENDERINGU
Účinné vestavěné následné úpravy (post-processing)

Zjednodušené osvětlení
Nyní pomocí Light Mix, po ukončení renderování Vaší scény, můžete okamžitě přizpůsobovat jas a barvu Vašeho osvětlení bez nutnosti opětovného renderování. Toto Vám umožní prohlédnout si bezpočet variací osvětlení v jediném renderu.

V-Ray 5 pro Rhino - Light Mix

Kosmetické úpravy
Pomocí nového V-Ray náhledového okna můžete ve V-Ray udělat více, než kdy předtím. Úprava barev, kombinace renderovacích elementů, přizpůsobení osvětlení a poslední kosmetické úpravy Vašeho renderu jsou možné bez nutnosti samostatné editovací aplikace.

V-Ray 5 pro Rhino - V-Ray náhledové okno

HLADKÁ INTEGRACE GRASSHOPPERU
Parametrická vizualizace návrhů

Vylepšený V-Ray pro Grasshopper

Nové propojení mezi V-Ray Vision a Grasshopperem Vám umožňují vizualizaci Vašich parametrických návrhů v reálném čase. Podpora V-Ray Clipper zjednodušuje renderování řezů. A podpora prostorové kamery nyní umožňuje renderování stereoskopických 3D obrázků.

V-Ray 5 pro Rhino - Vylepšení Grasshopperu

CHYTRÉ NÁSTROJE, KTERÉ ŠETŘÍ VÁŠ ČAS
Ušetřete čas bez ujmy na kvalitě

Automatické osvětlení
Pomocí nového nástroje Light Gen, probíhá osvětlování Vaší Rhino scény automaticky. V průběhu minut Light Gen vypočítá množství variant osvětlení a ukáže je v zmenšených náhledech. Vy si pouze jednoduše zvolíte variantu, kterou budete chtít renderovat.

V-Ray 5 pro Rhino - Automatické osvětlení

Nový V-Ray vrstvený materiál
Pomocí vestavěných vrstev pro nátěr a lesk, které jsou přidány do V-Ray materiálů je nyní vytváření materiálů s leským povrchem a měkkých tkanin jako hedvábí, satén nebo zamat rychlejší a jednodušší než kdy předtím.

V-Ray 5 pro Rhino - Vrstvený materiál

Knihovna materiálů s vysokým rozlišením
V-Ray 5 přináší přístup do knihovny vice než 500 materiálů připravených k renderování ve vysokém 4K rozlišení textur.

V-Ray 5 pro Rhino - Knihovna materiálů

ABSOLUTNÍ KREATIVNÁ KONTROLA
Protože rozdíl dělají detaily

Přesnější slunce a obloha
Nový, vylepšený model slunce a oblohy je přesnější a má skvělé výsledky dokonce po západu slunce, nebo rozbřesku, kdy je slunce za horizontem. Máte také možnost změnit polohu slunce pomocí nových speciálních ovladačů orientace.

V-Ray 5 pro Rhino - Slunce a obloha

Přidejte náhodnost pro větší realizmus
Nové nástroje pro náhodilost usnadňují vytváření nepatrných odlišností v texturách a materiálech pro zvýšení reálnosti. Navíc nové ovladače náhodnosti obkládání Vám rychle pomůžou opravit opakující se vzory.

V-Ray 5 pro Rhino - Prvek náhodilosti

Vylepšený rendering linií
Pro ilustrativnější vzhled Vašich renderů můžete nyní jednoduše přidat čárovou kresbu s globálními ovladači kontur.

V-Ray 5 pro Rhino - Rendering čar

Špína a zvětrání
Pomocí vylepšených textur V-Ray Dirt můžete svým Rhino modelům přidat zvětralý vzhled. Jednoduché ovladače Vám umožní přidávat špínu a šmouhy do rohů, nebo přes celé povrchy.

V-Ray 5 pro Rhino - Špína a zvětrání

Zdroj: www.chaosgroup.com


Prohlédněte si také webinář k aktuální verzi V-Ray pro Rhino.

Sat Aug 20, 2022 04:48:53
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

VRay.CADzone.cz