Chaos Cosmos

V-Ray Chaos Cosmos

Kolekce 3D komponentů pro architekty a designéry.
Chaos® Cosmos je vesmírem s inteligentním obsahem - se stovkami modelů ve vysoké kvalitě a HDRI oblohou, která perfektně souzní s Vašimi V-Ray projekty.

V-Ray Chaos Cosmos

Připravte scénu pro Váš projekt na pár kliknutí.
Chaos Cosmos usnadňuje přidávání skvělých 3D komponentů k Vašim 3D projektům. S knihovnou modelů připravených pro renderování a překrásnou HDRI oblohou můžete vytvořit scénu pro Váš model nebo návrh interiéru v průběhu několika minut. Jednoduše přidejte na scénu položky přímo z nového Chaos Cosmos Browseru. Vytváření působivých a detailních vizualizací Vašich projektů nebylo nikdy snadnější.

V-Ray Chaos Cosmos

Zorganizované přímo pro Vás.
Chaos Cosmos přináší důležité kolekce z běžného prostředí, které můžete využít v jakémkoliv Vašem projektu. S těmito pečlivě vytvořenými a ručně vybranými 3D modely nábytku, stromů, aut, lidí a dalších je snadné najít ten správný obsah, který potřebujte, abyste oživili Vaše scény. Sdílejte Vaše nápady, vyprávějte Váš příběh, ukažte Vaši vizi s pomocí Chaos Cosmem.

V-Ray Chaos Cosmos

Inteligentní obsah kam se jen podíváte.
Položky z Chaos Cosmu jsou inteligentní, co znamená, že se zobrazují v tom správném rozlišení, kdekoliv si je prohlížíte. V náhledu mají málo detailů pro hladkou interakci. Ve V-Ray Vision jsou detailnější a optimalizované pro zobrazení v reálném čase. A v Chaos Vantage nebo kdekoliv ve V-Ray, kde renderujete, jsou zobrazeny se všemi fotorealistickými detaily. Nezáleží na tom, kde se v Chaos Cosmu díváte na inteligentní položky, pokaždé vypadají skvěle.

V-Ray Chaos Cosmos

Hladká práce ve Vašem V-Ray.
Chaos Cosmos je navržen pro hladkou práci s V-Ray a nyní je součastí V-Ray pro 3ds Max, SketchUp, Rhino, Revit, Cinema 4D a Chaos Vantage. Položky Cosmu je možné renderovat ve V-Ray, V-Ray GPU, V-Ray Vision a Vantage.

V-Ray Chaos Cosmos

Co obsahuje?
Chaos Cosmos je vermírem s inteligentním obsahem, který je rozdělen do 7 kategorií: nábytek, doplňky, osvětlení, rostliny, dopravní prostředky, lidé a HDRI obloha.

V-Ray Chaos Cosmos

Tue Jun 25, 2024 11:54:50
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

VRay.CADzone.cz