Chaos Vantage

Objevte nejkomplexnější 3D ray traced rendering scén v reálném čase. S Chaos® Vantage nevznikají žádné časově náročné převody. Jednoduše přetáhněte celou Vaší V-Ray scénu do Vantage a začněte objevovat. Ve 3ds Max je k dispozici přímé přepojení, které můžete využít jako náhled.

Chaos Vantage vyžaduje GPU série NVIDIA RTX.VLASTNOSTI

Nulové nastavení

Uchopte a přetáhněte Vaši V-Ray scénu přímo do Chaos Vantage a začněte objevovat. Na rozdíl od jiných řešení v reálném čase není nutná optimalizace geometrie, rozbalování USV nebo nastavování osvětlení.

Myslete ve velkém!
Chaos Vantage je vytvořen, aby se vypořádal s velkými scénami a miliardami polygonů. Je pro Vás nejrychlejším způsobem, jak vidět velmi detailní V-Ray scény v reálném čase.

Jednoduchá obsluha
Obsluha Vaší scény je jednoduchá. Využijte kontrolky podobné těm z 3D aplikací a pohybujte se jako byste hráli počítačovou hru. Vyjděte po schodech a vyhněte se přechodům přes zdi pomocí automatické detekce kolizí.

100% ray-trayced kvalita
S renderingem, který je plně ray-traced a v reálném čase, Chaos Vantage využívá kamery, které fungují jako skutečné, světla, materiály a globální iluminaci pro ty nejrealističtější výsledky.

Jednoduchá a rychlá animace
Perfektní pro previzualizace, můžete vytvářet, upravovat a renderovat animace přímo z Chaos Vantage. Jednoduše animujte mezi kamerami, používejte přechody, naaranžujte sekvence v editoru animací.

Live link
Získejte živý raytraced pohled na Vaši scénu s live link z 3ds Max. Změny, které uděláte ve Vaší 3ds Max scéně se okamžitě projeví v Chaos Vantage.

Chaos Vantage je součástí licence V-Ray Collection.

Sat Mar 02, 2024 03:35:52
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

VRay.CADzone.cz