Novinky V-Ray pro SketchUp NEXT

Přichází lepší, chytřejší a rychlejší V-Ray NEXT pro SketchUp, který je plně kompatibilní se SketchUp 2019.EFEKTIVNĚJŠÍ PRACOVNÍ POSTUPY

Účinný asset management
Zefektivněte Vaši práci a sledujte celou scénu rychle a jednoduše s novou a vylepšenou funkcí pro správu položek. Nyní můžete vyhledávat, vybírat a prohlédnout si náhled – včetně plného nastavení materiálů – z jednoho místa.

Účinný management položek ve V-Ray pro SketchUp

Ještě lepší propojení se SketchUpem
V-Ray Next pro SketchUp přináší nové a vylepšené nástroje, které Vám pomůžou nastavit scénu, přizpůsobit styly v náhledu a importovat V-Ray scény z jiných 3D aplikací. Sada nástrojů nyní obsahuje vylepšený síťový rendering a nový V-Ray panel nástrojů pro jednodušší přístup k oblíbeným nástrojům.

Lepší propojení V-Ray - SketchUp
© Darchviz Studio

Účinné ovládání renderování
Díky novému intuitivnímu nastavení snímání je nyní renderování ještě jednodušší. Aktualizovaný layout ovladačů snímání Vám umožní manipulovat současně s rychlými i pokročilými parametry. Můžete si dokonce nastavit vlastní rozlišení pixelů bez toho, abyste se zatěžovali poměrem stran.

Účinné ovládání renderování ve V-Ray pro SketchUp

Nové materiály a textury
Nyní ve V-Ray Next pro SketchUp jsou standardní V-Ray materiály kompatibilní s PBR kovovými odrazy, které jsou populární v počítačových hrách a jinými nástroji jako Substance Designer. A pro ještě lepší kontrolu můžete také zmapovat RGB nebo HSV hodnoty jakékoliv textury.

Nové materiály a textury ve V-Ray pro SketchUp

SCENE INTELLIGENCE

Automatická expozice snímání a vyladění bílé barvy
V nové funkci automatické expozice V-Ray využívá adaptivní techniky učení, aby Váš výkres byl pokaždé dokonale naexponován. Můžete se spolehnout také na novou funkci vyladění bílé pro automatické odstranění všech teplých nebo studených odstínů, které vznikají v důsledku slunečního světla.

Adaptivní Dome Light
Adaptivní Dome Light je schopné automaticky zvýšit rychlost renderování až 7-násobně v závislosti od renderované scény. Adaptivní Dome Light je výjimečně rychlé při práci s interiéry a odstraňuje nutnost přidávání Portal Lights pro okna a otvory.

Adaptivní Dome Light ve V-Ray pro SketchUp

Rychlejší rendering
Renderujte dvojnásobnou rychlostí pomocí V-Ray Next pro SketchUp. Díky optimalizaci rychlosti a výkonu je nyní rendering rychlejší. Pomocí dodatečné funkce GPU-ready a vylepšené cloudové kompatibilitě je renderování rychlejší než kdy předtím.

Rychlejší rendering ve V-Ray pro SketchUp
© VoxlVision

Odstraňovač šumů s umělou inteligencí (AI Denoiser)
Pomocí NVIDIA AI odstraňovače šumů můžete permanentně odstraňovat šumy v průběhu renderování. A pomocí vylepšeného V-Ray odstraňovače šumů můžete odstraňovat šumy z jednotlivých renderovacích elementů, co Vám dává možnost ještě lepší kontroly v post-produkci.

AI odstraňovač šumů ve V-Ray pro SketchUp

Zdroj: www.chaosgroup.com

Thu Oct 01, 2020 08:36:34
CAD Zone Eshop SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

VRay.CADzone.cz