Novinky V-Ray NEXT pro Rhino

V-Ray NEXT pro Rhino, který je hlouběji integrován do Rhina, Vám umožní dosáhnout víc, než jste mohli kdy předtím. Co přináší nového?Udělejte v Rhinu víc, než kdy předtím
Je to jednoduché. V-Ray NEXT Vám umožní uskutečnit v Rhinu víc, než kdy předtím. Dokáže rychleji ukázat Vaše designy v jejich nejlepším světle. A díky množství nových nástrojů je mnohem jednodušší řídit a renderovat Vaše scény – dokonce i ty šíleně komplikované, přímo uvnitř Rhina.

V-Ray NEXT pro Rhino – Super doplněk Rhina
Flying Architecture © Zaha Hadid Architects

Výjimečná podpora Grasshopperu
Nyní můžete v Grasshopperu udělat více než předtím a využít výhodu síly jeho schopností. Renderujte Vaše parametrické návrhy přímo bez potřeby exportu. Nastavení parametrů animací v Grasshopperu jako jsou kamera nebo sluneční světlo a měření hodnot osvětlení – to všechno můžete s Grasshopperem.

V-Ray NEXT pro Rhino – Grasshopper
©Robert Juchnevic

Výkon o úrověň výš - rychlejší renderování
V-Ray NEXT pro Rhino je v mnoha ohledech rychlejší. Díky optimalizaci výkonu se rychlost renderování zvýšila až o 50%. Nové shadery také zvýšili rychlost renderování a navíc i GPU je nyní 2x rychlejší.

V-Ray NEXT pro Rhino – Rychlejší renderování
Flying Architecture © UNStudio

Nový odstraňovač šumů
Pomocí NVIDIA odstraňovače šumů s umělou inteligencí se šumy z Vašeho návrhu odstraňují nepřetržitě. A s pomocí vylepšeného V-Ray odstraňovače šumů můžete nyní odstraňovat šumy na každém renderovaném elementu zvlášť, abyste v post-produkci měli větší kontrolu nad výsledkem renderování.

V-Ray NEXT pro Rhino – Odstraňovač šumů s umělou inteligencí

Účinná správa položek
Nový systém správy položek Vám pomůže mít přehled o všem na scéně a zefektivňuje tak Vaši práci. Nyní je možné ovládat rychle a jednoduše světla, materiály, textury a další položky z jednoho místa.

V-Ray NEXT pro Rhino – Správa položek
© Federico Fernandez & Andrea Montis

Zjednodušené ovladače renderování
V-Ray NEXT pro Rhino má změněné uživatelské prostředí, které je nyní intuitivnější a jednodušeji se v něm pracuje. Od nového rozložení kamer ke zjednodušeným ovladačům renderování – strávíte méně času navigací a více navrhováním designu.

V-Ray NEXT pro Rhino – Zjednodušené ovládání renderování

Vylepšený postup práce se světly
V-Ray NEXT pro Rhino přichází s novým způsobem práce s osvětlením, který zahrnuje využití adaptivních technik učení pro renderování dokonale naexponovaného a barevně vyváženého obrazu. Ušetřte si čas a námahu díky automatickému zanalyzování Vaší scény.

V-Ray NEXT pro Rhino – Vylepšená práce se světly

Nové materiály a textura
Ve V-Ray NEXT pro Rhino jsou přidané nové textury a materiály, abyste měli lepší kontrolu nad výsledným vzhledem Vaší scény. V-Ray materiály nyní podporují PBR metalické odlesky, které jsou populární v počítačových hrách a další nástroje jako Substance Designer. A pro konečné doladění textur je možné přizpůsobit si barvy využitím RGB nebo HSV ovladačů.

V-Ray NEXT pro Rhino – Nové materiály

Zdroj: www.chaosgroup.com

Thu Oct 01, 2020 08:43:27
CAD Zone Eshop SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

VRay.CADzone.cz