Novinky V-Ray NEXT pro Revit

Profesionální rendering pro architekty a designery

Rychlejší, chytřejší a jednodušší, V-Ray pro Revit je silnější než kdy předtím.Funkce nové verze


Vylepšené pracovní postupy
Intuitivní správce položek Vám umožňuje řídit Vaše materiály na jednom místě a přichází s novými, pokročilými materiály. Přidejte rozmanitost k okolí Vašeho návrhu, jako rostliny nebo stromy pomocí randomizace proxy objektů. Navíc nová účinná správa položek Vám pomůže zefektivnit Vaši práci.

Vylepšené pracovní postupy ve V-Ray pro Revit

Lepší integrace

V-Ray Next přirozeně rozšířuje a doplňuje Vaše pracovní postupy v Revitu beze změn v BIM databázi. S podporou pro Decals můžete přidávat obrazy a ilustrace, znaky, obrazovky a další. Nový V-Ray panel nástrojů a vylepšené řízení nastavení také pomůžou zrychlit Vaši práci.

Integrace ve V-Ray pro Revit

Inteligentní scéna
S pomocí Adaptivního kupolového osvětlení je osvětlení Vašich interiérových scén ještě rychlejší. Přesná analýza osvětlení zjednodušuje vizualizaci hodnot reálného osvětlení v jakékoliv scéně. Plus, jako benefit, s vylepšeným nastavením obrázků na pozadí a úplně novou Automatickou expozicí a nastavením vyvážení bílé.

Inteligentní scéna ve V-Ray pro Revit

Optimalizace výkonu
Renderujte 2x rychleji pomocí rychlosti V-Ray NEXT a optimalizace výkonu. Navíc si můžete vychutnat zatím nejrychlejší renderování s dodatečnými funkcemi GPU-ready. Využijte nový odstraňovač šumů NVIDIA AI pro nepřetržité odstraňování šumů v průběhu renderování a odezvu téměř v reálném čase.

Optimalizace výkonu ve V-Ray pro Revit

V-Ray pro Revit v eshopu

Wed Apr 21, 2021 05:53:09
CAD Zone Články SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

VRay.CADzone.cz