V-Ray 5 pro Revit

V-Ray 5 pro Revit Vám dává novou účinnou výbavu pouhým kliknutím na tlačítko. Automaticky generuje stovky přirozených možností osvětlení Vašeho modelu pomocí Light Gen. Konvertuje Revit materiály na V-Ray materiály pro větší realismus. Odesílá vícero pohledů na cloud pro renderování v průběhu Vašeho modelování. A další.Automatické osvětlení modelu
Generování přirozeného světla pro interiér nebo exteriér Vašeho modelu nebylo nikdy snadnější. Nezáleží, jestli připravujete studii osvětlení pro efektivní design prostoru nebo se pouze snažíte najít způsob jak prezentovat Váš model v tom nejlepším světle, Light Gen je pro tento účel skvělým nástrojem.
Vytváří stovky scénářů osvětlení bez nutnosti ručního nastavování, Vy si pouze vyberete ten, který se Vám líbí nejvíce a poté stisknete render.Převody Revit materiálů na jedno kliknutí
Převod přirozených Prism materiálů na V-Ray materiály s lehkostí a otevřené dveře pro fyzikálně přesný realismus bez nutnosti začínat od začátku.
S Revit konvertorem materiálů můžete ovlivnit originální data v průběhu aplikace pokročilých materiálů, abyste se ujistili, že inženýři, stavitelé a klienti pochopí záměr Vašeho návrhu.Dávkové renderování na Cloudu
Bojujete s nedostatkem času? Potřebujete vytvořit několik renderů, ale nemůžete si dovolit čekání? Nyní můžete poslat vícero pohledů na Váš model na Chaos Cloud jako jeden celek.
Zadejte preference pro každý snímek, nahrajte je najednou a pokračujte v práci v Revitu, zatím co Chaos Cloud se postará o renderování.

V-Ray pro Revit

Více 3D modelů, vylepšené sdílení práce
Námi spravovaná knihovna 3D modelů soustavně roste - co se týče položek i příspěvků od čelních tvůrců z odvětví. Můžete si vybrat z více než 850 položek pro Váš další projekt z oblastí dopravních prostředků, doplňků, lidí, nábytku a osvětlení. Navíc přibyla možnost ukládat položky na cloudu, což Vám umožní uvolnit svůj lokální disk a sdílet položky se svými kolegy.

A DALŠÍ

Rychlejší odstraňování šumů na grafické kartě

S Open Image Denoise jádrem máte výhodu rychlého interaktivního renderingu s jakoukoliv CPU konfigurací.

Vylepšená atmosferická hloubka
Ještě lepší ovládání nastavení realistických atmosférických efektů pro Vaše obrázky exteriéru.

Renderování v reálném čase a fotorealistické renderování v jednom
V-Ray pro Revit obsahuje variabilní vizualizační sadu nástrojů, která Vám přináší to nejlepší z obou světů - vizualizace v reálném čase a fotorealistického renderingu. Nabízí vše v jednom. A to všechno přímo v Revitu. Od začátečníka k profesionálovi, V-Ray nabízí nástroje, které potřebujete pro vizualizaci Vašich Revit projektů od začátku po finální doladění.

V-Ray pro Revit

Pohled na Vaše návrhy v reálném čase
Vizualizace Vašich Revit projektů v reálném čase nebyla nikdy snadnější. Nyní s pomocí V-Ray Vision můžete sledovat Vaše návrhy v reálném čase v průběhu práce v Revitu. Pohybujte se kolem Vašeho modelu, nanášejte materiály, nastavte světla a snímání - to vše s živým náhledem na Váš model v reálném čase.

V-Ray pro Revit

Rendering tak reálný jak to jen jde
Podívejte se, jak přesně bude Váš projekt vypadat. Se skutečným osvětlením, nastavením kamer a materiálů - rendering s V-Ray je tak reálný, jak je to vůbec možné. Umožňuje dostat se k Vašemu návrhu na dotek ještě předtím, než jej reálně postavíte.Oživte Vaše modely
Zvolte si ze široké nabídky vysoce kvalitních 3D položek včetně detailních modelů nábytku, stromů, aut a lidí a oživte Váš projekt. Úplně nový Chaos Cosmos Vám umožní jednoduše umístit hotové doplňky pro Vaši scénu přímo do Vašeho Revit modelu.

V-Ray pro Revit

V-Ray a Revit tvoří perfektní tým
Revit je celosvětově nejrozšířenějším BIM softwarem pro architekturu a design. A V-Ray je světová jednička mezi renderovacím softwarem pro architektonické vizualizace. Ve vzájemné spolupráci jsou skvělou kombinací, která pozvedne Vaše návrhy a prezentace na vyšší úroveň.

Zdroj: www.chaosgroup.com


Prohlédněte si také webinář k aktuální verzi V-Ray pro Revit.

Tue Sep 26, 2023 10:08:01
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

VRay.CADzone.cz