V-Ray 6 pro 3ds Max

NECHTE SE VÉST SVOU FANTAZIÍ
Tvořte rychleji a renderujte kvalitněji než kdy předtím. Modelujte scény s milióny 3D objektů pro vytvoření krajinek s přirozenějším vzhledem a realistického prostředí, a to rychle a jednoduše.
Generujte detailní povrchy s využitím opakujících se geometrických vzorů bez větší zátěže na paměť. Vytvořte skutečně působící oblohu s mraky a mnoho dalšího. To vše sdílejte přes Cloud.

V-Ray pro 3dsmax

STAVĚJTE SVĚTY
S pomocí nových nástrojů vytvoříte cokoliv si dokážete představit. Můžete rychle a jednoduše stavět celé nové světy - bez omezení.

Chaos Scatter
Zalidněte své scény milióny objektů pouze na pár kliků. Nový nástroj pro rozptyl Vám umožní rychlé a jednoduché vytváření lesů, polí, davů a dalšího bez nutnosti využívat velkou část paměti. Stáhněte si 3D modely zdarma z Chaos Cosmos a pusťte se do toho.

Chaos Scatter ve V-Ray pro 3dsmax

V-Ray Enmesh
Dláždění objektů 3D geometrickými vzory pro vytvoření komplexních povrchů s množstvím detailů pro strhující výsledek. Enmesh je ideální pro vytváření složitých panelů, ohrad, tkanin a mnohého dalšího. Využívá přitom méně paměti než ruční kopírování.

Enmesh ve V-Ray 6 pro 3DS Max

V-Ray Decal s nerovnostmi povrchu
Nyní můžete využívat V-Ray Decal pro přidání nerovností jakémukoliv povrchu pro ještě realističtější rozpraskané zdi, skály, reliéfní nápisy a další.

V-Ray Decal ve V-Ray 6 pro 3DS Max

V-Ray hierarchické proxy objekty
Jednoduše zapněte nebo vypněte viditelnost jednotlivých objektů přepsáním materiálu s novým V-Ray proxy hierarchickým pohledem. Nastavte vlastní pořadí podle názvu a zrychlete výměnu geometrie a práci s knihovnou.

Proxy ve V-Ray 6 pro 3DS Max

SPOLUPRÁCE V PRŮBĚHU TVORBY
- mnohem více, než prohlížení projektu a schválení.

Chaos Cloud spolupráce
Získejte rychlou zpětnou vazbu na Vaši práci. Uložte Vaše rendery na Chaos Cloud Collaboration přímo z V-Ray náhledu a sdílejte Vaši práci s klienty, členy Vašeho týmu, akcionáři. Využijte nástroje pro náhled, poznámky a přidávání komentářů.

ZJEDNODUŠTE SVOU PRÁCI
Dokončete svou práci rychleji, ušetřete čas a buďte kreativní.

Oblaka
Vytvořte pro svou scénu ideální oblaka na pár kliků s pomocí vylepšené funkce V-Ray Slunce a obloha. Jednoduše simulujte různé typy oblaků a stavů počasí, od mírné oblačnosti po zataženou oblohu.

Oblaka ve V-Ray 6 pro 3DS Max

Kupolové osvětlení
Posuňte Vaše HDRI rendery prostředí dál s novými, flexibilnějšími projekčními schopnostmi V-Ray kupolového osvětlení. Nastavte měřítko a mějte plnou kontrolu nad nastaveními pomocí finite modu.

Kupolové osvětlení ve V-Ray 6 pro 3DS Max

Kratší čas kreslení díky prvkům umělé inteligence
Získejte hladší výsledky při práci se sítěmi pro shading. V-Ray materiály a textury se nyní načítají mnohem rychleji.

UI ve V-Ray 6 pro 3DS Max

Volba osvětlení Light Mix
Jednoduchý přístup k osvětlení scény s možnostmi pro výběr přímo v rozhraní Light Mix.

Light Mix ve V-Ray 6 pro 3DS Max

Dávkové nahrávání textur
Přidejte Vaší scéně ještě rychleji variabilitu a vytvářejte variace povrchových shaderů s novou možností pro dávkové nahrávání textur vevnitř VRayMultiSubTex.

Textury ve V-Ray 6 pro 3DS Max

SHADING
Zrychlete shading a vytvářejte fyzikálně přesnější materiály.

Zdokonalené V-Ray materiály šetřící energii
Renderování kovových a drsných reflektivních povrchů je nyní ještě přesnější. Navíc využívá novou metodu pro úsporu energie.

Materiály ve V-Ray 6 pro 3DS Max

Hladina s tenkým filmem
Jednoduchá tvorba opalizujících materiálů jako mýdlové bubliny, olejové skvrny a dalších s pomocí nové možnosti Tenký film.

Tenký film ve V-Ray 6 pro 3DS Max

V-Ray materiály - rychlejší SSS
Renderování průsvitných materiálů s využitím úplně nového modu pro V-Ray materiály SSS je ještě rychlejší.

SSS ve V-Ray 6 pro 3DS Max

A JEŠTĚ MNOHEM VÍC...

VFB prohlížeč panoramat
Nyní si můžete prohlížet sférické panoramatické rendery v průběhu renderingu přímo v náhledovém okně V-Ray.

Průvodce kompozicí v VFB
Dolaďte Vaše scény bez nutnosti využití samostatné aplikace. S přízpůsobitelnými překryvy; nový průvodce hladinami kompozice v VFB Vám umožní jednoduché experimentování a ještě lepší kompozici Vašich renderů.

Tue Sep 26, 2023 12:14:47
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

VRay.CADzone.cz